nasze logo



Lista sympatyków
i członków Stowarzyszenia
Mt Kosciuszko Inc. w Perth
część druga.

plinia

 hm. h. Andrzej Gizycki de Gozdawa CIA (QAS) MIIA Australia
— Retired Corporate Internal Auditor, Bunyip, Victoria

 Joanna Kucyper, Sydney NSW Australia — autorka wierszy o Pawle Edmundzie Strzeleckim
- e-mail: kucyper@exemail.com.au

 Artur Anuszewski — podróżnik, geograf, fotografik, wydawca Toruń, Polska
- e-mail: artur.anuszewski@wp.pl

 Roman Solecki — Professor Emeritus of Mechanical Engineering Union CT USA
University of Connecticut
- e-mail: rsolecki@uconnvm.uconn.edu
- strona internetowa: Roman Solecki - Prominent Poles

 Janusz Rygielski Brisbane, Qld Australia,
— taternik i zasłużony dla sprawy zachowania oryginalnych nazw w Bieszczadach.
- e-mail: rygielski@uq.net.au

 Tadeusz Słabczyński — wydawca, geograf, historyk nauki kultury - syn Wacława Słabczyńskiego, autora wydanej w Polsce książki o P.E. Strzeleckim „Pisma wybrane”
Warszawa - Polska

 Marysia Thiele — nauczycielka Adelaide SA Australia.

 Walentyna Fischer — Bateman WA Australia.

 Stan Guzinski, Adelaide, Australia portal www.australink.pl
-e-mail: edu@australink.pl

 Ludwig Komorowski WA Australia.

 Maria Elżbieta Sajenczuk — Uniwersytet Łódzki - Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców - Łódź, Polska
- e-mail: mes_15@neostrada.pl

 Eugeniusz Pudlis — dziennikarz miesięcznika „Echa Leśne”, publicysta ochrony środowiska z 35 letnim stażem, współpracownik tyg. „Polityka”, Warszawa Polska.
- e-mail: e.pudlis@cilp.lasy.gov.pl

 Darek Jakubowski — niezależny polski dziennikarz „Dziennika Związkowego”
zamieszkały w Chicago - USA
- e-mail: djakubowski@gmail.com

 Paweł Gospodarczyk — Strzelecki Heritage Inc.
- e-mail: kosciuszko_run2010@iprimus.com.au

 Krzysztof Lachowicz — twórca interdyscyplinarnej kolekcji „Ikonografia kościuszkowska”, Wrocław Polska.

 Elżbieta Puklo Perth WA Australia.

 Mieczysław Dusiński Bydgoszcz Polska
- e-mail: mieczdusi@wp.pl

 Jan Pakulski — Profesor Socjologii Uniwersytet Tasmania - Hobart Australia.

 Krystyna i Janusz Druzyccy — zamiłowani turyści, Warszawa, Polska.

 Mira i Ryszard Przybysz East Victoria Park, WA Australia.

 Bernard Płończak — filmowiec, fotografik Topola Wielka - Przygodzice, Polska.
- email: b_art@wp.pl


_Następna_ część listy sympatyków.